Konteyner

Konteyner farklı kullanım alanlarında; hızlı üretim, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri ile birlikte montaj kolaylığı sağlayan yapılardır. Aşkar Prefabrik; yatakhane, yemekhane, sosyal tesisler, ofisler, wc ve duş yapıları ve acil yerleşim çözümlerinin yanında konteyner evler ile de konut ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

AK18

AK18

Konteyner

 

Genel Bilgi

Kar Yükü: 80 kg/m²
Rüzgar Hızı: 5 km/h

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Kapılar

Kapılar: Dış kapılar özel şekillendirilmiş DKP sacdan ve ısı izolasyonlu olarak imal edilir. Dış kapı ölçüsü 100 x 200 mm’dir.

Çatı

Çatı: Trapez kesitli galvanizli sac ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar.

Pencereler

Pencereler: Pencereler 4 + 12 + 4 mm kalınlığında pervazlı kasa, çift camlı, çift açılır ve beyaz renklidir. TSE belgelidir.

Duvar

Duvar: Konteyner iç ve dış kesitleri 0,50 mm kalınlığında ısı ve ses yalıtımı sağlayan fırın boyalı alüminyum malzeme arasındaki yalıtım ise 39 mm poliüreten körükten oluşmaktadır.

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı: Tüm elektrik tesisatı TSE garantili olup gizli sıva üstü yapılır. Uygun yerlere elektrik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat: Tüm temiz ve pis su giderlerinde TSE belgeli malzemelerden kullanılmaktadır. Banyo ve WC’lerde ALVİT ve BOZVİT marka vitrifiye kullanılmaktadır.

Boya

Boya: Karkas haline gelmiş konteyner üzerine rapit esaslı endüstriyel astar atılır. Daha sonra ise renk seçeneğine göre boyanır.

Yalıtım

Yalıtım: Duvar panellerinin yalıtımında, (EPS) kullanılır.

BİZ SİZİ ARAYALIM