Container

Container

Konteyner farklı kullanım alanlarında; hızlı üretim, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri ile birlikte montaj kolaylığı sağlayan yapılardır. Aşkar Prefabrik; yatakhane, yemekhane, sosyal tesisler, ofisler, wc ve duş yapıları ve acil yerleşim çözümlerinin yanında konteyner evler ile de konut ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

AWD13

AWD13

Container

 

General Information

Snow Load: 80 kg/m²
Wind Speed: 5 km/h

SYSTEM SOLUTIONS

Doors

Doors: Dış kapılar özel şekillendirilmiş DKP sacdan ve ısı izolasyonlu olarak imal edilir. Dış kapı ölçüsü 100 x 200 mm’dir.

Roof

Roof: Trapez kesitli galvanizli sac ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar.

Windows

Windows: Pencereler 4 + 12 + 4 mm kalınlığında pervazlı kasa, çift camlı, çift açılır ve beyaz renklidir. TSE belgelidir.

Wall

Wall: Konteyner iç ve dış kesitleri 0,50 mm kalınlığında ısı ve ses yalıtımı sağlayan fırın boyalı alüminyum malzeme arasındaki yalıtım ise 39 mm poliüreten körükten oluşmaktadır.

Electrical Installation

Electrical Installation: Tüm elektrik tesisatı TSE garantili olup gizli sıva üstü yapılır. Uygun yerlere elektrik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

Plumbing

Plumbing: Tüm temiz ve pis su giderlerinde TSE belgeli malzemelerden kullanılmaktadır. Banyo ve WC’lerde ALVİT ve BOZVİT marka vitrifiye kullanılmaktadır.

Paint

Paint: Karkas haline gelmiş konteyner üzerine rapit esaslı endüstriyel astar atılır. Daha sonra ise renk seçeneğine göre boyanır.

Insulation

Insulation: Duvar panellerinin yalıtımında, (EPS) kullanılır.

LET'S CALL YOU