Hakkımızda

Hazır Konut Sektöründe,

Onaylanmış Kalite & Güven!

Aşkar Prefabrik, yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Sektördeki gelişmeleri anbean takip ederek kendini sürekli yenileyen Aşkar Prefabrik, bugün İzmir Kemalpaşa’da 12000 m2 alan üzerine kurulu entegre tesislerinde, üretim süreçlerinin tamamında kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerine katma değer sağlamaktadır.

Hakkımızda

Aşkar Prefabrik

Ege Bölgesi’nin en büyük Show-Room’una sahiptir.

Satış, pazarlama ve üretim bölümlerinde çalışan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Aşkar Prefabrik, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Önce insan sağlığı ve iş güvenliğini esas alarak çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan Aşkar Prefabrik, sektörde yalnızca lider tedarikçilerle çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek, sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir barınma çözümleri üretmek.

Vizyonumuz

Ticari faaliyetlerindeki kaliteli üretim felsefesinden ödün vermeden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek sektörde fark yaratmak, öncü olmak.

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Aşkar Prefabrik için kalite, yalnızca müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet üretmekle sınırlı değildir.

Aşkar Prefabrik’in kalite anlayışı çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

Bu doğrultuda önce insan ilkesini en

temel değeri olarak gören Aşkar Prefabrik, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini temin etmeyi en öncelikli görevi olarak benimsemiştir. Ekiplerinin bilgi ve farkındalıklarını sürekli üst düzeyde tutmak için periyodik eğitimler vermektedir.

LET'S CALL YOU